Migrate Plugins (2.0.0) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Type
pl: Typ

en: Create new revision
pl: Dodaj nową wersję

en: Block ID
pl: ID bloku

en: About
pl: O stronie

en: Migration
pl: Migracja

en: Created timestamp
pl: Znacznik czasu utworzenia

en: Modified timestamp
pl: Znacznik czasu modyfikacji

en: Revision authored by (uid)
pl: Wersja autorstwa (uid)
