Migrate Plugins (2.0.0) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Type
ro: Tip

en: Create new revision
ro: Creează o nouă revizie

en: About
ro: Despre

en: Migration
ro: Migrare

en: Created timestamp
ro: Amprenta de timp a creării

en: Modified timestamp
ro: Amprenta de timp a modificării

en: Revision authored by (uid)
ro: Revizie autorizată de (uid)
