Migrate Plugins (2.0.0) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Type
ru: Тип

en: Create new revision
ru: Создать новую редакцию

en: Block ID
ru: ID блока

en: About
ru: Информация

en: Migration
ru: Миграция

en: Created timestamp
ru: Время создания в формате UNIX

en: Authored by (uid)
ru: Автор (uid)

en: Modified timestamp
ru: Время изменения

en: Revision authored by (uid)
ru: Редакция создана (uid)
