Migrate Plugins (2.0.0) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Type
tr: Tip

en: Create new revision
tr: Yeni sürüm yarat

en: Block ID
tr: Blok kimliği

en: About
tr: Hakkında

en: Migration
tr: Göç

en: Created timestamp
tr: Zaman damgası oluşturuldu

en: Modified timestamp
tr: Zaman damgası değiştirildi

en: Revision authored by (uid)
tr: Düzeltmeyi yazan (uid)
