Migrate Plugins (2.0.0) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Type
uk: Тип

en: Create new revision
uk: Створювати нову редакцію

en: Block ID
uk: ID блоку

en: RSS Feeds
uk: Подачі RSS

en: About
uk: Про модуль

en: Migration
uk: Перенесення...

en: Created timestamp
uk: Час створення

en: Authored by (uid)
uk: Створено (uid)

en: Modified timestamp
uk: Час зміни

en: Revision authored by (uid)
uk: Редакцію створено (uid)
