Migrate Plugins (2.0.0) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Type
vi: Kiểu

en: Create new revision
vi: Tạo bản hiệu đính mới

en: About
vi: Giới thiệu

en: Migration
vi: Nâng cấp
