Migrate Plus (6.0.10) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Body
fil: Nilalaman

en: Group
fil: Grupo

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Comments
fil: Mga puna

en: Error
fil: Mali

en: Comment
fil: Puna

en: Key
fil: Susi
