Migrate Plus (6.0.10) - en to hu translation catalogue (92 entries)

en: Body
hu: Törzs

en: Group
hu: Csoport

en: Description
hu: Leírás

en: Comments
hu: Hozzászólások

en: File
hu: Fájl

en: Tag
hu: Címke

en: Image
hu: Kép

en: Label
hu: Címke

en: ID
hu: Azonosító

en: Error
hu: Hiba

en: Comment
hu: Hozzászólás

en: Comment ID
hu: Hozzászólás azonosítója

en: Warning
hu: Figyelmeztetés

en: Price
hu: Ár

en: Basic
hu: Alap

en: Attributes
hu: Attribútumok

en: Destination
hu: Cél

en: Class
hu: Osztály

en: Provider
hu: Szolgáltató

en: Process
hu: Folyamat

en: Property
hu: Tulajdonság

en: Gender
hu: Nem

en: Key
hu: Kulcs

en: Countries
hu: Országok

en: Delimiter
hu: Elválasztó

en: Source
hu: Forrás

en: Constants
hu: Állandók

en: Limit
hu: Korlát

en: Source type
hu: Forrás típusa

en: Map
hu: Térkép

en: Plugin
hu: Beépülő

en: Product
hu: Termék

en: Default value
hu: Alapértelmezés szerinti érték

en: Image path
hu: Képfájl útvonala

en: Examples
hu: Példák

en: Image title
hu: Kép címe

en: Node comments
hu: Tartalom hozzászólásai

en: Rating
hu: Értékelés

en: Migration
hu: Költöztetés

en: Configuration name
hu: Beállításnév

en: Digest
hu: Kivonat

en: Config
hu: Beállítás

en: Callback
hu: Visszahívás

en: Dependency
hu: Függőség

en: Source IDs
hu: Forrás azonosítók

en: Key column
hu: Kulcs oszlop

en: Dependencies
hu: Függőségek

en: Unique key
hu: Egyedi kulcs

en: Beer Drinkers of the world
hu: A világ sörivói

en: Beers of the world
hu: A világ sörei

en: Beer
hu: Sör

en: Beer is what we drink.
hu: Mi sört iszunk.

en: Use tags to group beers on similar topics into categories.
hu: Címkék segítségével a hasonló témakörök sörei kategóriákba csoportosíthatók.

en: Wine
hu: Bor

en: Wine Producer
hu: Bortermelő

en: Wine regions
hu: Borvidékek

en: Select the region this wine comes from
hu: Borvidék kiválasztása, ahonnét ez a bor származik

en: Foods the wine goes best with
hu: Ételek, amelyekhez ez a bor legjobbban illik

en: Static Map
hu: Statikus térkép

en: Fatal Error
hu: Végzetes hiba

en: Default destination
hu: Alapértelmezett cél

en: Column type
hu: Oszloptípus

en: Beer ID
hu: Sörazonosító

en: Default source
hu: Alapértelmezés szerinti forrás

en: Required dependencies
hu: Megkövetelt függőségek

en: Optional dependencies
hu: Lehetséges függőségek

en: The migration database target
hu: A költöztetés céladatbázisa

en: Empty source
hu: Üres forrás

en: Whether stubbing is allowed.
hu: A csonkítás (stubbing) engedélyezett-e.

en: Migration Tags
hu: Költöztetési címkék

en: Embedded data source
hu: Beágyazott adatforrás

en: Data rows
hu: Adatsorok

en: Data row
hu: Adatsor

en: Properties to overwrite
hu: Felülírandó tulajdonságok

en: Migration Group
hu: Költöztetéscsoport

en: Default process
hu: Alapértelmezett folyamat

en: Callback process
hu: Visszahívási folyamat

en: Concat process
hu: Összefűző folyamat

en: Extract process
hu: Kinyerő folyamat

en: Flatten process
hu: Összevonó folyamat

en: Get process
hu: Beolvasó folyamat

en: Source key
hu: Forrás kulcs

en: Machine name process
hu: Programok által használt név folyamata

en: Migration process
hu: Költöztető folyamat

en: Source keys
hu: Forrás kulcsok

en: Stub ID
hu: Csonk azonosító

en: Route process
hu: Útvonalválasztó folyamat

en: Skip on Empty
hu: Kihagyás, ha üres

en: Skip Row process if not set
hu: Sor feldolgozásának kihagyása, ha nincs beállítva

en: Bypass lookup
hu: Keresés kihagyása

en: Strict type check
hu: Szigorú típusellenőrzés

en: Explode process
hu: Folyamat megszakítása
