Migrate Plus (6.0.10) - en to hy translation catalogue (17 entries)

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Group
hy: Խումբ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Comments
hy: Մեկնաբանություններ

en: File
hy: Ֆայլ

en: Image
hy: Նկար

en: Label
hy: Պիտակ

en: Error
hy: Սխալ

en: Comment
hy: Մեկնաբանություն

en: Comment ID
hy: Մեկնաբանության ID

en: Warning
hy: Զգուշացում

en: Basic
hy: Տարրական

en: Provider
hy: Մատակարար

en: Source
hy: Աղբյուր

en: Map
hy: Քարտեզ

en: Default value
hy: Լռելյայն արժեք

en: Dependencies
hy: Կախվածություններ
