Migrate Plus (6.0.10) - en to ms translation catalogue (18 entries)

en: Body
ms: Kandungan

en: Group
ms: Kumpulan

en: Description
ms: Huraian

en: Comments
ms: Komen-komen

en: File
ms: Fail

en: Image
ms: Imej

en: Error
ms: Ralat

en: Comment
ms: Komen

en: Comment ID
ms: ID komen

en: Warning
ms: Amaran

en: Basic
ms: Asas

en: Class
ms: Kelas

en: Key
ms: Kunci

en: Product
ms: Produk

en: Default value
ms: Nilai lalai

en: Index
ms: Indeks

en: Rating
ms: Penilaian

en: Digest
ms: Cernaan
