Migrate Plus (6.0.10) - en to nn translation catalogue (14 entries)

en: Body
nn: Brødtekst

en: Group
nn: Gruppe

en: Description
nn: Beskriving

en: Comments
nn: Kommentarar

en: File
nn: Fil

en: Image
nn: Bilete

en: Label
nn: Etikett

en: Error
nn: Feil

en: Comment
nn: Kommentar

en: Price
nn: Pris

en: Class
nn: Klasse

en: Product
nn: Vare

en: Index
nn: Indeks

en: Rating
nn: Karakter
