Migrate Plus (6.0.7) - en to cs translation catalogue (32 entries)

en: Body
cs: Text

en: Group
cs: Skupina

en: Description
cs: Popis

en: Comments
cs: Komentáře

en: File
cs: Soubor

en: Tag
cs: Štítek

en: Image
cs: Obrázek

en: Label
cs: Popisek

en: Error
cs: Chyba

en: Comment
cs: Komentář

en: Comment ID
cs: ID komentáře

en: Warning
cs: Varování

en: Price
cs: Cena

en: Basic
cs: Základní

en: Attributes
cs: Atributy

en: Destination
cs: Cíl

en: Class
cs: Třída

en: Provider
cs: Poskytovatel

en: Process
cs: Zpracovat

en: Key
cs: Klíč

en: Countries
cs: Země

en: Source
cs: Zdroj

en: Source type
cs: Typ zdroje

en: Map
cs: Mapa

en: Product
cs: Produkt

en: Default value
cs: Výchozí hodnota

en: Image path
cs: Ceska k obrázku

en: Examples
cs: Příklady

en: Index
cs: Rejstřík

en: Migration
cs: Migrace

en: Digest
cs: Výtah

en: Dependencies
cs: Závislosti
