Migrate Plus (6.0.7) - en to fi translation catalogue (45 entries)

en: Body
fi: Sisältö

en: Group
fi: Ryhmä

en: Description
fi: Kuvaus

en: Comments
fi: Kommentit

en: File
fi: Tiedosto

en: Tag
fi: Tagi

en: Image
fi: Kuva

en: Label
fi: Tunnus

en: Error
fi: Virhe

en: Comment
fi: Kommentti

en: Comment ID
fi: Kommentin ID

en: Warning
fi: Varoitus

en: Price
fi: Hinta

en: Basic
fi: Perusasetukset

en: Attributes
fi: Ominaisuudet

en: Destination
fi: Kohde

en: Class
fi: Luokka

en: Provider
fi: Sisältölähde

en: Process
fi: Suorita

en: Property
fi: Ominaisuus

en: Gender
fi: Sukupuoli

en: Key
fi: Avain

en: Countries
fi: Maat

en: Delimiter
fi: Rajoitin

en: Source
fi: Lähde

en: Constants
fi: Vakiot

en: Limit
fi: Rajoitus

en: Source type
fi: Lähdetyyppi

en: Map
fi: Kartta

en: Product
fi: Tuote

en: Default value
fi: Oletusarvo

en: Image path
fi: Kuvien hakupolku

en: Examples
fi: Esimerkit

en: Index
fi: Indeksi

en: Image title
fi: Kuvan otsikko

en: Node comments
fi: Solmun kommentit

en: Rating
fi: Arvio

en: Migration
fi: Migraatio

en: Configuration name
fi: Asetusten nimi

en: Config
fi: Asetukset

en: Callback
fi: Paluufunktio

en: Dependency
fi: Riippuvuus

en: Dependencies
fi: Riippuvuudet

en: Beer is what we drink.
fi: Olut on jotain mitä me juomme.

en: Empty source
fi: Tyhjä lähde
