Migrate Plus (6.0.7) - en to hr translation catalogue (24 entries)

en: Body
hr: Sadržaj

en: Group
hr: Grupa

en: Description
hr: Opis

en: Comments
hr: Komentari

en: File
hr: Datoteka

en: Tag
hr: Oznaka

en: Image
hr: Slika

en: Label
hr: Oznaka

en: Error
hr: Greška

en: Comment
hr: Komentar

en: Comment ID
hr: ID komentara

en: Warning
hr: Upozorenje

en: Price
hr: Cijena

en: Basic
hr: Osnovno

en: Attributes
hr: Atributi

en: Destination
hr: Odredište

en: Provider
hr: Pružatelj

en: Property
hr: Svojstvo

en: Key
hr: Ključ

en: Source
hr: Izvor

en: Limit
hr: Ograničenje

en: Product
hr: Proizvod

en: Default value
hr: Zadana vrijednost

en: Digest
hr: Sažetak
