Migrate Plus (6.0.7) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Body
mg: Votoatiny

en: Group
mg: Vondrona

en: Description
mg: Andinindininy

en: Comments
mg: Heviteny

en: Comment
mg: Heviteny

en: Source
mg: Loharano
