Migrate Plus (6.0.7) - en to ml translation catalogue (10 entries)

en: Body
ml: ഘടന

en: Description
ml: വിവരണം

en: Comments
ml: അഭിപ്രായങ്ങൾ

en: Tag
ml: ടാഗ്

en: Image
ml: ചിത്രം

en: Label
ml: അടയാളം

en: Error
ml: പ്രശ്നം

en: Comment
ml: അഭിപ്രായം

en: Warning
ml: മുന്നറിയിപ്പ്

en: Provider
ml: ദാതാവ്
