Migrate Plus (6.0.7) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Body
os: Мидис

en: Group
os: Къорд

en: Description
os: Афыст

en: Comments
os: Комментари

en: File
os: Файл

en: Image
os: Сурæт

en: Label
os: Нысан
