Migrate Plus (6.0.7) - en to pl translation catalogue (43 entries)

en: Body
pl: Treść

en: Group
pl: Grupa

en: Description
pl: Opis

en: Comments
pl: Komentarze

en: File
pl: Plik

en: Image
pl: Obraz

en: Label
pl: Etykieta

en: Error
pl: Błąd

en: Comment
pl: Komentarz

en: Comment ID
pl: ID komentarza

en: Warning
pl: Ostrzeżenie

en: Price
pl: Cena

en: Basic
pl: Podstawowe

en: Attributes
pl: Atrybuty

en: Destination
pl: Cel

en: Class
pl: Klasa

en: Provider
pl: Usługodawca

en: Process
pl: Proces

en: Property
pl: Właściwość

en: Gender
pl: Płeć

en: Key
pl: Klucz

en: Countries
pl: Kraje

en: Delimiter
pl: Separator

en: Source
pl: Źródło

en: Limit
pl: Ograniczenie

en: Source type
pl: Typ źródłowy

en: Map
pl: Mapa

en: Plugin
pl: Wtyczka

en: Product
pl: Produkt

en: Default value
pl: Wartość domyślna

en: Image path
pl: Ścieżka obrazka

en: Examples
pl: Przykłady

en: Index
pl: Indeks

en: Image title
pl: Nazwa zdjęcia

en: Node comments
pl: Komentarze węzła

en: Rating
pl: Ocena

en: Migration
pl: Migracja

en: Configuration name
pl: Nazwa konfiguracji

en: Digest
pl: Streszczenie

en: Config
pl: Konfiguracja

en: Callback
pl: Wywołanie zwrotne

en: Dependency
pl: Zależność

en: Dependencies
pl: Zależności
