Migrate Plus (6.0.9) - en to az translation catalogue (23 entries)

en: Body
az: Tərkib

en: Group
az: Qrup

en: Description
az: İzahat

en: Comments
az: Şərhlər

en: File
az: Fayl

en: Tag
az: Teq

en: Image
az: Şəkil

en: ID
az: İD

en: Error
az: Səhv

en: Comment
az: Şərh

en: Comment ID
az: Şərh İD-si

en: Warning
az: Xəbərdarlıq

en: Basic
az: Əsas

en: Provider
az: Provayder

en: Key
az: Açar

en: Source
az: Mənbə

en: Map
az: Xəritə

en: Default value
az: Standart qiymət

en: Index
az: İndeks

en: Migration
az: Miqrasiya

en: Configuration name
az: Konfiqurasiya adı

en: Callback
az: Geri zəng et

en: Dependencies
az: Asılılıqlar
