Migrate Plus (6.0.9) - en to lt translation catalogue (36 entries)

en: Body
lt: Turinys

en: Group
lt: Grupė

en: Description
lt: Aprašymas

en: Comments
lt: Komentarai

en: File
lt: Failas

en: Tag
lt: Žymė

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Label
lt: Etiketė

en: Error
lt: Klaida

en: Comment
lt: Komentaras

en: Comment ID
lt: Komentaro ID

en: Warning
lt: Įspėjimas

en: Price
lt: Kaina

en: Basic
lt: Pagrindinis

en: Attributes
lt: Požymiai

en: Destination
lt: Paskirtis

en: Class
lt: Klasė

en: Provider
lt: Tiekėjas

en: Process
lt: Procesas

en: Key
lt: Raktas

en: Countries
lt: Šalys

en: Delimiter
lt: Skyriklis

en: Source
lt: Šaltinis

en: Constants
lt: Konstantos

en: Limit
lt: Limitas

en: Map
lt: Žemėlapis

en: Plugin
lt: Įskiepis

en: Product
lt: Prekė

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė

en: Examples
lt: Pavyzdžiai

en: Index
lt: Indeksas

en: Image title
lt: Vaizdo pavadinimas

en: Node comments
lt: Mazgo komentarai

en: Rating
lt: Reitingas

en: Digest
lt: Sisteminti

en: Dependencies
lt: Priklausomybės
