Migrate Plus (6.0.9) - en to lv translation catalogue (32 entries)

en: Body
lv: Saturs

en: Group
lv: Grupa

en: Description
lv: Apraksts

en: Comments
lv: Komentāri

en: File
lv: Fails

en: Tag
lv: Birka

en: Image
lv: Attēls

en: Label
lv: Etiķete

en: Error
lv: Kļūda

en: Comment
lv: Komentārs

en: Comment ID
lv: Komentāra ID

en: Warning
lv: Brīdinājums

en: Price
lv: Cena

en: Basic
lv: Pamata

en: Attributes
lv: Atribūti

en: Destination
lv: Galamērķis

en: Provider
lv: Pakalpojumu sniedzējs

en: Process
lv: Apstrāde

en: Key
lv: Atslēga

en: Countries
lv: Valstis

en: Source
lv: Avots

en: Limit
lv: Limits

en: Map
lv: Karte

en: Plugin
lv: Spraudnis

en: Product
lv: Prece

en: Default value
lv: Noklusējuma vērtība

en: Examples
lv: Piemēri

en: Index
lv: Rādītājs

en: Rating
lv: Reitings

en: Migration
lv: Migrācija

en: Configuration name
lv: Konfigurācijas nosaukums

en: Callback
lv: Atsaukums
