Migrate Plus (8.x-1.0) - en to ja translation catalogue (18 entries)

en: Body
ja: 本文

en: Group
ja: グループ

en: Description
ja: 説明

en: Comments
ja: コメント

en: Image
ja: 画像

en: Default
ja: デフォルト

en: Comment
ja: コメント

en: Comment ID
ja: コメントID

en: Gender
ja: 性別

en: Countries
ja: 国

en: Source type
ja: ソースタイプ

en: Image path
ja: イメージパス

en: Image title
ja: 画像タイトル

en: Node comments
ja: ノードコメント

en: Rating
ja: レーティング

en: Migration
ja: マイグレーション

en: Account ID
ja: アカウント ID

en: Migration Group
ja: マイグレーショングループ
