Migrate Plus (8.x-1.0) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Description
th: คำอธิบาย

en: ID
th: ไอดี

en: Comment ID
th: IDของความคิดเห็น

en: Countries
th: ประเทศ

en: Rating
th: การจัดอันดับ

en: Migration
th: การโยกย้าย
