Migrate Plus (8.x-1.0) - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: Body
eu: Gorputza

en: Group
eu: Taldea

en: Description
eu: Azalpena

en: Comments
eu: Iruzkinak

en: Image
eu: Irudia

en: Default
eu: Lehenetsia

en: ID
eu: IDa

en: Comment
eu: Iruzkina

en: Comment ID
eu: Iruzkinaren IDa

en: Countries
eu: Herrialdeak

en: Source type
eu: Jatorri mota

en: Image path
eu: Irudiaren bide-izena

en: Image title
eu: Irudiaren izenburua

en: Node comments
eu: Nodo iruzkinak
