Migrate Plus (8.x-2.0-beta1) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Body
sq: Trupi

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Comments
sq: Komente

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Comment
sq: Komenti
