Migrate Plus (8.x-2.0-beta2) - en to bo translation catalogue (20 entries)

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Group
bo: ཁག

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Comments
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Tag
bo: དབྱེ་རྟགས

en: Image
bo: པར་རིས

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Error
bo: ནོར་འཁྲུལ

en: Comment
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Comment ID
bo: དཔྱད་གཏམ་ཨང་རྟགས

en: Field name
bo: གནས་ཁོངས་ཀྱི་མིང

en: Warning
bo: ཉེན་བརྡ

en: Attributes
bo: མཚན་ཉིད

en: Key
bo: གནད་ཚིག

en: Source
bo: ཁུངས

en: Default value
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་ཐོབ་གྲངས

en: Examples
bo: དཔེར་བརྗོད།

en: Index
bo: དཀར་ཆག

en: Node comments
bo: སྦྲེལ་གནས་ཀྱི་དཔྱད་གཏམ

en: Entity type
bo: དངོས་གཞིའི་རིགས
