Migrate Plus (8.x-4.0-beta1) - en to kn translation catalogue (22 entries)

en: Group
kn: ಸಮೂಹ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: File
kn: ಕಡತ

en: Tag
kn: ಟ್ಯಾಗ್

en: Length
kn: ಉದ್ದ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Error
kn: ದೋಷ

en: Warning
kn: ಎಚ್ಚರಿಕೆ

en: Start
kn: ಪ್ರಾರಂಭಿಸು

en: Basic
kn: ಮೂಲಭೂತ

en: Destination
kn: ಗುರಿ

en: Class
kn: ವರ್ಗ

en: Process
kn: ಪ್ರಕ್ರಿಯೆ

en: Gender
kn: ಲಿಂಗ

en: Key
kn: ಕೀಲಿ

en: Delimiter
kn: ಡಿಲಿಮಿಟರ್

en: Source
kn: ಆಕರ

en: Plugin
kn: ಪ್ಲಗ್ಗಿನ್

en: Examples
kn: ಉದಾಹರಣೆಗಳು

en: Index
kn: ಪರಿವಿಡಿ

en: Migration
kn: ರವಾನಿಸಲಾಗುತ್ತಿದೆ

en: Callback
kn: ಕಾಲ್‍ಬ್ಯಾಕ್
