Migrate Plus (8.x-4.0) - en to jv translation catalogue (13 entries)

en: Group
jv: Grup

en: Description
jv: Katrangan

en: File
jv: Berkas

en: Tag
jv: Tautan

en: Error
jv: Salah

en: Comment ID
jv: ID Komèntar

en: Field name
jv: Jeneng field

en: Warning
jv: Weling

en: Basic
jv: Dasar

en: Key
jv: Kunci

en: Default value
jv: Biji gawan

en: Examples
jv: Contoné

en: Index
jv: Indek
