Migrate Plus (8.x-4.2) - en to he translation catalogue (36 entries)

en: Body
he: תוכן

en: Group
he: קבוצה

en: Description
he: תיאור

en: Comments
he: תגובות

en: File
he: קובץ

en: Tag
he: תגית

en: Image
he: תמונה

en: Length
he: אורך

en: Error
he: שגיאה

en: Comment
he: תגובה

en: Comment ID
he: מזהה התגובה

en: Field name
he: שם שדה

en: Warning
he: אזהרה

en: Start
he: התחלה

en: Basic
he: בסיסי

en: Attributes
he: מאפיינים

en: Destination
he: יעד

en: Provider
he: ספק

en: Key
he: מפתח

en: Countries
he: מדינות

en: Delimiter
he: מפריד

en: Source
he: מקור

en: Limit
he: גבול

en: Source type
he: סוג מקור

en: Map
he: מפה

en: Plugin
he: פלאגין

en: Product
he: מוצר

en: Default value
he: ערך ברירת מחדל

en: Index
he: אינדקס

en: Entity type
he: סוג ישות

en: Rating
he: דירוג

en: Migration
he: מיגרציה

en: Digest
he: תקציר

en: Config
he: קונפיג

en: Dependency
he: תלות

en: Dependencies
he: תלויות
