Migrate Plus (8.x-5.0-rc2) - en to te translation catalogue (12 entries)

en: Body
te: వివరము

en: Group
te: సమూహం

en: Description
te: వివరణ

en: Comments
te: వ్యాఖ్యలు

en: File
te: ఫైల్

en: Tag
te: ట్యాగు

en: Image
te: బొమ్మ

en: Error
te: సమస్య

en: Comment
te: వ్యాఖ్య

en: Warning
te: హెచ్చరిక

en: Source
te: మూలం

en: Default value
te: అప్రమేయ విలువ
