Migrate Plus (8.x-5.0-rc3) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Description
mn: Тайлбар

en: Comments
mn: Сэтгэгдэлүүд

en: File
mn: Файл

en: Image
mn: Зураг

en: Error
mn: Алдаа

en: Comment
mn: Сэтгэгдэл

en: Comment ID
mn: Сэтгэгдэлийн дугаар

en: Field name
mn: Талбарын нэр

en: Basic
mn: Үндсэн
