Migrate Plus (8.x-5.0-rc3) - en to uk translation catalogue (88 entries)

en: Body
uk: Вміст

en: Group
uk: Група

en: Description
uk: Опис

en: Comments
uk: Коментарі

en: File
uk: Файл

en: Tag
uk: Теґ

en: Image
uk: Зображення

en: Length
uk: Довжина

en: Error
uk: Помилка

en: Comment
uk: Коментар

en: Comment ID
uk: ID коментаря

en: Field name
uk: Назва поля

en: Warning
uk: Попередження

en: Start
uk: Початок

en: Basic
uk: Основні

en: Attributes
uk: Атрибути

en: Destination
uk: Місце призначення

en: Class
uk: Клас

en: Provider
uk: Постачальник

en: Process
uk: Обробити

en: Property
uk: Властивість

en: Gender
uk: Стать

en: Key
uk: Ключ

en: Countries
uk: Країни

en: Delimiter
uk: Роздільник

en: Source
uk: Джерело

en: Constants
uk: Сталі

en: Limit
uk: Обмежувати

en: Source type
uk: Тип джерела

en: Map
uk: Мапа

en: Plugin
uk: Плаґін

en: Product
uk: Товар

en: Default value
uk: Базове значення

en: Image path
uk: Шлях до зображення

en: Examples
uk: Приклади

en: Index
uk: Індекс

en: Image title
uk: Заголовок зображення

en: Node comments
uk: Коментарі матеріалу

en: Entity type
uk: Тип сутності

en: Rating
uk: Рейтинг

en: Category name
uk: Назва категорії

en: Migration
uk: Перенесення...

en: Configuration name
uk: Назва конфігурації

en: Digest
uk: Дайджест

en: Image description
uk: Опис зображення

en: Config
uk: Конфіґурація

en: Account ID
uk: Ідентифікатор рахунку

en: Callback
uk: Зворотний виклик

en: Dependency
uk: Залежність

en: Comment subject
uk: Тема коментаря

en: Source IDs
uk: Вихідні ідентифікатори

en: Key column
uk: Ключовий стовпчик

en: Dependencies
uk: Залежності

en: Unique key
uk: Унікальний ключ

en: Static Map
uk: Статична карта

en: Fatal Error
uk: Фатальна помилка

en: Default destination
uk: Призначення за промовчанням

en: Column type
uk: Тип стовпчика

en: Default source
uk: Базове джерело

en: Required dependencies
uk: Обов'язкові залежності

en: Optional dependencies
uk: Необов’язкові залежності

en: The migration database target
uk: База даних, куди робити перенесення

en: Empty source
uk: Порожнє джерело

en: Whether stubbing is allowed.
uk: Чи дозволені заглушки.

en: Migration Tags
uk: Теґи перенесення

en: Embedded data source
uk: Джерело вбудованих даних

en: Data rows
uk: Рядки даних

en: Data row
uk: Рядок даних

en: Properties to overwrite
uk: Властивості для перезапису

en: Default process
uk: Базовий процес

en: Callback process
uk: Процес зворотнього виклику

en: Concat process
uk: Процес конкатенації

en: Dedupe Entity process
uk: Процес дедублювання сутностей

en: Postfix
uk: Постфікс

en: Extract process
uk: Процес розпакування

en: Flatten process
uk: Процес вирівнювання

en: Get process
uk: Процес отримання

en: Source key
uk: Вихідний ключ

en: Machine name process
uk: Процес машинної назви

en: Migration process
uk: Процес перенесення

en: Source keys
uk: Вихідні ключі

en: Stub ID
uk: ID заглушки

en: Route process
uk: Процес маршруту

en: Skip on Empty
uk: Пропустити порожні

en: Skip Row process if not set
uk: Пропустити процес рядка, якщо не встановлено

en: Bypass lookup
uk: Обхід пошуку

en: Strict type check
uk: Сувора перевірка типу

en: Explode process
uk: Процес розбиття
