Migrate Plus (8.x-5.1) - en to af translation catalogue (13 entries)

en: Body
af: Teks

en: Group
af: Groep

en: Description
af: Beskrywing

en: Comments
af: Kommentaar

en: File
af: Lêer

en: Tag
af: Etiket

en: Image
af: Beeld

en: Error
af: Fout

en: Comment
af: Kommentaar

en: Warning
af: Waarskuwing

en: Source
af: Bron

en: Product
af: Produk

en: Index
af: Indeks
