Migrate Plus (8.x-5.1) - en to ur translation catalogue (16 entries)

en: Body
ur: متن

en: Group
ur: گروپ

en: Description
ur: وضاحت

en: Comments
ur: تبصرے

en: File
ur: فائل

en: Tag
ur: ٹیگ

en: Image
ur: تصویر

en: Length
ur: لمبائی

en: ID
ur: شناخت

en: Error
ur: خرابی

en: Field name
ur: فیلڈ کا نام

en: Warning
ur: انتباہ

en: Provider
ur: سہولت کار

en: Default value
ur: طے شدہ قدر

en: Entity type
ur: Entity کی قسم

en: Dependencies
ur: احتیاجات
