Migrate Plus UI (1.0.0-alpha1) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Actions
af: Aksies

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Description
af: Beskrywing

en: Edit
af: Wysig

en: - None -
af: - Geen -
