Migrate Plus UI (1.0.0-alpha1) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Actions
am: ድርጊቶች

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Edit
am: አርትእ

en: Label
am: መሰየሚያ

en: ID
am: አይዲ
