Migrate Plus UI (1.0.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Description
ar: الوصف

en: Edit
ar: تحرير

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Label
ar: التسمية

en: ID
ar: المعرف ID

en: Group ID
ar: معرف مجموعة

en: Save changes
ar: حفظ التغييرات

en: Source type
ar: نوع المصدر

en: Migration
ar: الترحيل

en: Create group
ar: إنشاء مجموعة
