Migrate Plus UI (1.0.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Actions
ast: Aiciones

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Description
ast: Descripción

en: Edit
ast: Editar

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Label
ast: Etiqueta

en: Save changes
ast: Guardar cambeos
