Migrate Plus UI (1.0.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Description
bn: বিবরণ

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: - None -
bn: - একটিও নয় -
