Migrate Plus UI (1.0.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Actions
bs: Akcije

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Description
bs: Opis

en: Edit
bs: Izmjeni

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: Label
bs: Oznaka

en: Save changes
bs: Snimi promjene
