Migrate Plus UI (1.0.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Actions
ca: Accions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Description
ca: Descripció

en: Edit
ca: Edita

en: - None -
ca: - Cap -

en: Label
ca: Etiqueta

en: Group ID
ca: ID del grup

en: Save changes
ca: Desa els canvis

en: Source type
ca: Tipus d'origen

en: Source Type
ca: Tipus d'origen

en: Migration
ca: Migració
