Migrate Plus UI (1.0.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Actions
cs: Akce

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Description
cs: Popis

en: Edit
cs: Upravit

en: - None -
cs: - Nic -

en: Label
cs: Popisek

en: Save changes
cs: Uložit změny

en: Source type
cs: Typ zdroje

en: Migration
cs: Migrace

en: Create group
cs: Vytvořit skupinu
