Migrate Plus UI (1.0.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Actions
cy: Gweithredoedd

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Edit
cy: Golygu

en: - None -
cy: - Dim -

en: Source type
cy: Math o ffynhonnell
