Migrate Plus UI (1.0.0-alpha1) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Actions
da: Handlinger

en: Cancel
da: Annullér

en: Description
da: Beskrivelse

en: Edit
da: Redigér

en: - None -
da: - Ingen -

en: Label
da: Etiket

en: Group ID
da: Gruppe ID

en: Save changes
da: Gem ændringer

en: Source type
da: Kildetype

en: Migration
da: Migrering

en: Migration Groups
da: Migreringsgrupper
