Migrate Plus UI (1.0.0-alpha1) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Description
el: Περιγραφή

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Label
el: Ετικέτα

en: Save changes
el: Αποθήκευση αλλαγών
