Migrate Plus UI (1.0.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Actions
eo: Agoj

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Description
eo: Priskribo

en: Edit
eo: Redaktu

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Label
eo: Etikedo.

en: ID
eo: Identigilo
