Migrate Plus UI (1.0.0-alpha1) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Actions
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: Description
et: Kirjeldus

en: Edit
et: Muuda

en: - None -
et: - Puudub -

en: Label
et: Nimetus

en: Save changes
et: Salvesta muudatused

en: Migration
et: Migreerimine
