Migrate Plus UI (1.0.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Description
eu: Azalpena

en: Edit
eu: Editatu

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Label
eu: Etiketa

en: ID
eu: IDa

en: Save changes
eu: Aldaketak gorde

en: Source type
eu: Jatorri mota
