Migrate Plus UI (1.0.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Actions
fa: عملکردها

en: Cancel
fa: لغو

en: Description
fa: توضیحات

en: Edit
fa: ویرایش

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: Label
fa: برچسب

en: ID
fa: شناسه

en: Group ID
fa: شناسه گروه

en: Save changes
fa: ذخیره تغییرات

en: Source type
fa: نوع منبع
