Migrate Plus UI (1.0.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Description
fi: Kuvaus

en: Edit
fi: Muokkaa

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Label
fi: Tunnus

en: Group ID
fi: Ryhmän ID

en: Save changes
fi: Tallenna muutokset

en: Source type
fi: Lähdetyyppi

en: Migration
fi: Migraatio
